Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Z nakupom sem zelo zadovoljna.Imela sem močno poškodovano kožno pregrado. Ta krema je težavo odpravila v treh dneh. Prijetna tekstura, brez dišav. Lepo se nanaša na kožo. Z nakupom sem zelo zadovoljna.🤍☺️
Všeč mi je!Moja prva izbira za mastno/kombo kožo!
Čisti in matira do popolnosti in je dovolj nežen, da ne poškoduje kožne bariere.
Trenutno si vzamem odmor od tega, ker moja koža pozimi potrebuje malPreberi več
Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože