Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Ta prevod je ustvarjen z umetno inteligenco, zato so možne manjše netočnosti 😌
Mnenja – 1
Krema ima odlično teksturo, se hitro vpije in ne pušča lepljivega občutka. Kožo odlično navlaži, koža je po nanosu mehka in nahranjena. Kar se tiče povrnitve elastičnosti kože, bom videla sčasoma, saj jo uporabljam kratek čas. Ne opažam nobene alergijske reakcije ali poslabšanja aken, prej izboljšanje. Ima poseben zeliščni vonj, precej izrazit (morda nekatere moti), mene pa ne. Priporočam kremo🤗
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože