Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 11
Ta krema mi je res všeč, je hranljiva, vendar ne masti kože. Uporabljam jo po priporočilu kozmetičarke :)
Uporabljam ga jesen-pomlad-zimo. Priporočam 👍
To zaščitno kremo sem uporabljala, ko sem uporabljala Ephesel, in bila je najboljša rešitev. Tisti, ki vedo, bodo razumeli – retinoidi lahko naredijo kožo zelo občutljivo: suhost, zategnjenost in včasih draženje. In ta krema je bila prava rešilna rešitev. Odlično pomirja kožo, lajša nelagodje in pomaga hitreje obnoviti zaščitno plast.
Ta krema je neverjetna. Je neverjetno prijetna in resnično pomaga obnoviti kožno pregrado. Je gostejša in vsebuje majhne delce, ki jih sploh ne čutiš. Preprosto mi ne ustreza pod ličili. Zvečer nanesem debelejšo plast. Imam jo že večkrat in zagotovo ne bo zadnja.
Sestava te kreme je odlična, moja koža je neverjetno zadovoljna. Brez iritacij.
Krema krepi kožno pregrado, intenzivno vlaži in ne draži kože. Ima tudi nežen vonj in se enostavno maže. Primerna je za suho in mešano kožo za uporabo skozi vse leto.
Imam mešano kožo in sem tudi občutljiva. Prej je bila izbira kreme za obraz zame nekaj neresničnega, vedno se je postavljalo vprašanje: "Ali bom imela alergijo ali ne?". Ampak s to kremo ni tako. Na mojem obrazu ni povzročila nobenih negativnih reakcij, to je moja druga tuba, zato lahko samozavestno rečem, da je ta krema vredna razmisleka. Tekstura se nekaterim morda zdi nekoliko mastna (vsebujejo tudi majhne delce, ki se stopijo med nanosom), ampak meni je v redu. Tudi zdaj, poleti, to kremo še naprej uporabljam zvečer in se počutim precej udobno. Mislim, da se bom, ko bo ta tuba zmanjkalo, občasno še vedno vračala k njej.
Imam poškodovano bariero in suho kožo ter rozaceo. To je moja odrešitev, ko je mraz in v kurilni sezoni. Po nanosu čutim navlaženost, podobno kot bi se pravkar umila, koža pa je napolnjena z vlago. In zjutraj je koža elastična. Prav tako mi je zelo všeč spletna stran ksisters, zaradi dostopne izbire in zvestih cen.
Z njim sem zelo zadovoljna, je svilnat in se hitro vpije, ga bom še naročila.
Kremo sem kupila po priporočilu tik toka in ni mi žal nakupa, krema odlično navlaži obraz, se hitro vpije😍😍
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože