Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 68
Povezava do mojega videa na TikToku, ki sem ga posnel✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Gel tekstura, primerna za poletje in tudi za mastno kožo, podobna kremi 345 od Dr.Althea, vendar ni tako dobra. Po uporabi se mi pojavijo izpuščaji pod kožo, ampak vsak ima drugačno izkušnjo 😊
Zelo prijetna gel tekstura, enostaven nanos, hitro vpije. Priporočam 😉
10/10 za mešano/bolj mastno in dehidrirano kožo, omogoča nanos v plasteh, če potrebujete več hidratacije, in se vpije v nekaj minutah, tudi po tretjem pakiranju. NEHAJTE GA RAZPRODAJATI H0
Zelo lahka krema, ki vlaži kožo in je nežna, ne pušča mastnega sloja. Priporočam jo.
Naj začnem s tem, da je moja koža nagnjena k ogrcem in je mešana. To kremo sem kupila že sedemkrat in je najboljša: lahka, hitro se vpije, ne maši por, najboljša. To kremo zelo priporočam.
Krema je čudovito lahka in se zelo hitro vpije, sploh ni mastna ali lepljiva. Koža je čudovito gladka in nahranjena, za razliko od drugih težjih krem ni povzročala aken.
Kremo priporočam. Kože sploh ne masti, ima prijetno gelasto teksturo in je prijetno hladilna. Ne maši por in ne povzroča komedonov. Za ljudi s sušo kožo pa bo morda manj hidratantna.
Kupila sem ga na podlagi ocen in priporočil. Zrela, mešana koža, ogrci ... na žalost se na T-coni zdi težek in lepljiv. Bamboo od Purite mi veliko bolj ustreza. Ampak bom dala priložnost, zaenkrat ga uporabljam bolj za obraz.
Krema je prijetna, dobro vlaži, hkrati pa ni preveč mastna in se hitro vpije. Ne draži kože, nasprotno, deluje pomirjujoče. Ne opazim, da bi po uporabi bruhala.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože