Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 87
Tekstura je zelo prijetna, kot bi bila gel in krema hkrati. Po nanosu je ne čutim na obrazu, je pa v zameno moja koža mehka in voljna. Po nekaj nanosih se tudi pore zožijo in koža je bolj gladka.
Imam mastno kožo in običajno ne maram krem, ampak ta je nujna. Navdušena sem nad tem izdelkom; to je že drugič, da ga naročam. Krema resnično upravičuje svoje ime – ne grudi se in ne pušča težkega občutka. Nasprotno – je lahka in učinkovita. Priporočam jo.
Ima prijetno teksturo, se hitro vpije in ne pušča mastnega občutka.
Imela sem intenzivno kremo z borovnicami znamke Frudia in vedno me je fasciniralo, kako mehka je bila moja koža po nanosu. Ta Frudia ima mat teksturo, podobno gelu, se zelo enostavno razmaže in v trenutku, ko se vpije, na koži začutim pravo rosnato svežino. Potem je preprosto gladka, brez lepljivosti. Res je, da ko se vpije, imam občutek, kot da nežno zožuje pore na obrazu, kar nekaterim morda ne ustreza, ampak jaz to sprejmem, ker izpolnjuje svojo funkcijo. Zvečer nanesem vlažilno kremo za ravnovesje.
Všeč mi je bil, ampak nimam mastne kože in po nekaj časa me je izsušil, ampak tekstura mi je bila všeč.
To kremo sem kupila za na pot. Mini embalaža je zelo priročna in precej trpežna, tako da jo lahko zlahka nosim s seboj v kovčku, ne da bi se poškodovala. Krema sama ima lep mat zaključek in zelo prijeten vonj po grozdju. Prav tako mi ni mašila por na koži, nagnjeni k aknam, kar je plus.
Star sem 50 let. Imam mešano kožo in že od mladosti imam resne težave s seborejo na obrazu, nagnjenostjo k vnetjem, poleg tega pa imam tudi kožo z žilnicami (pravi cirkus!). Kozmetika te linije ima čudovit, nežen vonj, čudovito embalažo, odlično delovanje in kar je najpomembneje, rešila je problem mojega nenehno sijočega čela in nosu! Zadovoljen sem in jih priporočam.
Imam mastno, mešano kožo in ko sem videla mat formulo, sem se malo bala, da mi bo zdrsnila s kože, vendar jo kar dobro vlaži in ne pušča mastnega občutka.
Moja koža je mastna in dehidrirana. Bala sem se, da ta gel krema ne bo zagotovila dovolj hidratacije, vendar sem se motila. Ni mastna in koža je po uporabi nahranjena, ni občutka zategnjenosti. Priporočam jo.
preprosto fantastično
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože