Odlično vlaži kožoKrema je res dobro vlažilna, po uporabi ne opazim, da bi mi mašila pore ali povzročala mozoljčke. Imam mešano kožo in po nekaj tedenski uporabi ta izdelek dobro prenašam.
Odlično vlaži kožoKrema je res dobro vlažilna, po uporabi ne opazim, da bi mi mašila pore ali povzročala mozoljčke. Imam mešano kožo in po nekaj tedenski uporabi ta izdelek dobro prenašam.