Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 1
To kremo sem preizkusila in moram reči, da je v redu, čeprav se kar nekaj časa vpije, zato ima sprva bel film, ampak čez nekaj časa je v redu. Uporabljam jo že nekaj dni, zato ne morem soditi o njeni reakciji na soncu, sama sem radovedna, saj jo uporabljam tudi kot zaščito pred pigmentnimi madeži. Kar se tiče nanosa, je trajalo dlje, da sem jo iztisnila, ker je, kot vidite, pumpica kratka, ampak je v redu.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože