Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 3
Krema mi je bila res všeč – je zelo lahka, nežna in brez dišav. Vsebuje peptide, kar je velik plus. Zlahka se razmaže po obrazu in pusti nežen sijaj.
Zagotovo bo ustrezal mnogim ljudem, tudi meni je bil sprva všeč, ampak sem ga verjetno po 4 dneh obupala. Škoda, ker je tekstura odlična in ne pušča mastnega filma na koži.
Eden najboljših zaščitnih faktorjev, kar sem jih do sedaj preizkusila. Lahek, prijeten na koži. Lepo se razmaže, ne pušča mastnega učinka in nikjer ne peče. (Zaščitni faktorji drugih znamk me včasih pečejo okoli oči, ta pa ne). Vsekakor ga priporočam!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože