Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 19
Moja najljubša krema za obraz. Iskala sem jo nekaj časa, ker pri mešani koži veliko krem maši pore. Ta je odlična. Hitro se vpije, navlaži in pomiri rdečico, ki se hitreje celi. Obožujem jo.
Najboljša krema, kar sem jih kdaj imela
Osebno mi ta oblika ni všeč, raje imam stekleničko ali pumpico. Krema je zelo bogata, čudovito drsi po koži. Uporabljam jo ponoči, ker se vpije v minuti. Koža je nahranjena.
Zelo dobra gladilna krema za suho in občutljivo kožo z rdečico (kot je moja). Pusti prijeten občutek na koži.
Običajno ponoči uporabim večjo količino te kreme, kar mi navlaži obraz in pomiri razdraženost! Velik plus za aplikator v notranjosti. ❤️
Ta krema je moja najljubša, tudi moja občutljiva koža jo obožuje :)
Najboljša krema 🩷
Krema je pakirana v čudovitem kozarčku, z majhno žličko za nanos in ima nežen vonj. Konsistenca je gosta, vendar ne obremenjuje kože, se hitro vpije, odlično se obnese pod ličili, ker ni težka. Seveda, brezplačne stvari kot v vsakem paketu od ksisters, očarana sem 🥰
Krema je res dobro vlažilna, po uporabi ne opazim, da bi mi mašila pore ali povzročala mozoljčke. Imam mešano kožo in po nekaj tedenski uporabi ta izdelek dobro prenašam.
odlicna krema obozujem! Ravno prav hidrantna in hranilna v enem! Imam zelooo obcutljivo kozo in ta krema me nic ne razdrazi samo pomiri. Obcutek na kozi je izjemen.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože