Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 21
Odličen serum. Po uporabi nimam lepljive kože.
Serum je v redu, opravi svoje delo, navlažen in nahranjen, edino, kar me res moti, je njegov čuden vonj, ampak predvidevam, da je takšen vitamin C 🤷🏼♀️
Ta izdelek sem izbrala zaradi nizke koncentracije, saj sem popolna začetnica pri uporabi izdelkov in imam izjemno reaktivno občutljivo kožo. Ima lahko gelasto konsistenco in se hitro vpije. Pusti rahlo lepljiv zaključek, vendar me to sploh ne moti in po nanosu kreme izgine. Nisem opazila nobenega zbadanja ali česa podobnega. Veselim se rezultatov.
Priporočam 😍
Je zelo učinkovit, rezultati so vidni že po prvih uporabah, le čutim, da moja koža potrebuje dodatno hidratacijo.
Uporabljam ga že leta, skupaj več kot 10 stekleničk in res deluje. Za svoj denar je dober izdelek in eden najboljših v tem cenovnem razredu. Uporabljam ga tako za obraz kot za telo. Edina slabost je, da oblačila obarva rumeno. Ali morate to upoštevati? Steklenička je velika in izdelek oksidira, zato ga morate porabiti v enem mesecu, največ dveh.
Kupili smo več serumov in vsi smo imeli dobro izkušnjo. Samo nekaj kapljic in čutim, kako se mi koža zateguje. Kolegica pravi, da je njena koža bolj enakomerna. Zagotovo jih bom spet kupila.
Brez seruma, res slabo diši, ne naredi absolutno ničesar
To je preprosto čudežni izdelek. Popolnoma izenači polt, odstrani majhne sledi postakne.
Ker zaradi alergij ne morem uporabljati vseh izdelkov "C", sem zelo vesela, da lahko uporabljam ta serum in da je tako kakovosten.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože