Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki


Mnenja – 2
Navdušena sem nad to kremo! Konsistenca je nekje med kremo in gelom, dobro se vpije in ne pušča mastnega filma na obrazu! Imam mešano kožo z izbruhi aken (in ta krema ni povzročila novih!) In moje postakne so se lepo posvetlile!!! Zelo jo priporočam 🫶 In grem naročat svoj drugi kozarec.
Uporabljam ga zjutraj skupaj s serumom s txt, odličen je za pigmentne madeže. Zagotovo ga bom kupila še kdaj.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože