Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Mnenja – 1
Kupila sem ga, ker mi je kozmetičarka rekla, da bo popoln za mojo kožo in njene težave – izenačil bo ten kože in okrepil hidrolipidno pregrado. Porabila sem vso stekleničko in moram reči, da je odličen izdelek, zelo vlažilni, prijeten za uporabo in čeprav opazim majhno razliko, to zame ni ravno "vau" faktor. Iz srca ga priporočam in ga bom verjetno kupila še enkrat, saj deluje dobro, vendar ni nič posebnega.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože