Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 29
Univerzalni vlažilni serum, ki se prilega vsaki rutini. Primeren za občutljivo kožo. Zagotovo ga bom kupila še enkrat.
Ima neverjetno sestavo, hidrira absolutno božansko. Ob nanosu je nekoliko bolj lepljiv in gostejši, vendar se takoj vpije in potem ni več lepljiv. Mojo kožo odlično nahrani in že po prvi uporabi se je videlo, da dela, kar naj bi. Tudi cena je neverjetna. Lahko ga samo priporočam!
Serum ima gelasto konsistenco, brez močnega vonja. Kožo pusti prijetno navlaženo, ne da bi pustil lepljiv občutek.
Dober izdelek, koža se po nanosu sveti kot zvezda, ampak imam mastno kožo, zato morda pri meni ni imel tistega vau učinka, ampak moja mama, ki ima suho kožo, pravi, da je serum odličen in neverjeten.
Serum je edinstven! Priporočam ga!
Naš serum z beta-glukanom je nepogrešljiv za suho in občutljivo kožo. Zagotavlja obilno hidratacijo, pomirja in daje koži bolj zdrav videz brez občutka teže.
Zelo dobro vlaži. Po približno enem tednu uporabe koža postane vedno bolj navlažena, drobne gubice pod očmi pa so zelo učinkovito zapolnjene.
Odličen serum za dehidrirano kožo👍🏻 Pri večini serumov sem imela lepljiv občutek, ampak Iunik je bolj voden in zelo prijeten. Vsekakor ga priporočam za občutljivo kožo👍🏻
Običajno ne maram hialuronske kisline, za hidratacijo se lahko uporabi glicerin, ampak ta je absolutni hit. Je lahka na koži, vlaži, se enostavno razmaže in količina je velika. Moja koža je polnejša in se hitro obnavlja 💞
Ob prvi uporabi se zdi kot dober serum, koža je po uporabi napeta in sijoča. Veselim se dolgoročnih rezultatov.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože