Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.







Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 26
Odlično za mojo preobčutljivo kožo. Hidratacija in nežna nega. Po čiščenju je to drugi korak v moji rutini. Moj obraz je suh, poškodovan in nagnjen k aknam, vendar opažam pozitivne spremembe. To je moj drugi nakup tega izdelka. Priporočam.
Ta tonik je res odličen. Je lahek, ima nežen, prijeten vonj in se hitro vpije, zato mi ni treba dolgo čakati, da preidem na naslednji korak v svoji rutini. Po uporabi je moja koža bolj navlažena, pomirjena in zelo udobna.
Res zelo pomaga po čiščenju. Sploh ne vleče.
Imam suho kožo in občutljive oči, zato mi pekoč občutek v očeh ni v veliko pomoč.
Naročilo je prispelo zelo dobro zapakirano, z vzorci in darili. Gre za nežen in prijeten izdelek, ki se zelo dobro vpije. Zagotavlja vlaženje in mi ni povzročil nobenega draženja.
Odlično vlaži, sploh ne potrebujete kreme.
Ta tonik mi je priporočila kozmetičarka. Presenetilo me je, kako nežen je. Malo me je presenetila njegova gosta konsistenca (ne kot voda, ampak bolj kot gel, kar je za tonik nenavadno). Hkrati je zelo nežen in ima dobro sestavo! Imam mešano kožo, po nanosu čutim mehčalni in pomirjujoči učinek. Bomo videli, koliko časa bo zdržal, zaenkrat ga uporabljam en teden in mi je vse všeč.
Priporočam vsem z občutljivo kožo)
Zelo učinkovito in prijetno. Tako ta kot pomirjujoča sta odlična. Zelo priporočam.
Ta tonik mi je dermatolog izbral za poletje. Je lahek, s komaj opaznim prijetnim vonjem. Uporabljam ga že več kot 2 meseca dvakrat na dan, pa ga je v steklenički še vedno več kot polovica. Zelo mi je všeč, dobro vlaži in pomirja kožo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože