Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Z nakupom sem zelo zadovoljna.Imela sem močno poškodovano kožno pregrado. Ta krema je težavo odpravila v treh dneh. Prijetna tekstura, brez dišav. Lepo se nanaša na kožo. Z nakupom sem zelo zadovoljna.🤍☺️
Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože