Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Po mojem mnenju je to res vreden izdelek 💯👏🏻Kot lahko vidite na moji fotografiji, sem že porabila polovico tubice kreme in sem zelo zadovoljna! Po konsistenci je nekaj med kremo in gelom. Odlično zadržuje vlago v koži. Priložila sem dPreberi več
Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože