Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 17
Zelo lahka in kremasta, koža je po njej lepo sijoča in mehka, ni mastna in se enostavno nanaša na kožo. Nisem pričakovala, ampak na koncu smo nad kremo navdušeni. 💗 Kar se tiče nanosa, je dovolj malo, zato dolgo zdrži ☺️
To je že drugi kozarec te kreme, ki sem ga kupila. Je neverjetno vlažilna, ne da bi pustila masten občutek. Čez dan nadzoruje sijaj, je nekomedogena in ima zelo blag, prijeten zeliščni vonj.
zelo dobro vlaži, ne masti kože, se hitro vpije in se ne čuti na koži
Prejela sem jo kot vzorec za nakup. Sprva sem bila navdušena, krema ima točno tisto gostejšo konsistenco, ki mi je všeč za zimo, in odlično diši. Ampak po eni uri, ko sem se dotaknila obraza, sem ugotovila, da se kruši. Škoda, poiskala bom kaj drugega.
Ta krema je zelo vlažilna, vendar ne mastna.
Imam mešano/mastno kožo, zato je ta krema zame popolna! Nanašam jo čez različne serume, ponavadi ponoči, podnevi pa se dobro obnese tudi pod ličili. Konsistenca ni preveč tekoča; po nanosu je bolj gelasta, vendar precej prijetna. Krema lepo diši in sprva pusti lepljiv sloj na obrazu. Zjutraj lepljivost izgine in moja koža je na dotik zelo mehka.
Zelo ga priporočam, je svež, čisti kožo. Imam celoten komplet in deluje, ko čutim, da moja koža potrebuje čiščenje. Za vsakodnevno nego ga ne priporočam.
Ta krema je res dobra za kožo, nagnjeno k aknam. Je tako gosta, da je zjutraj moj obraz tako mehak. Ena majhna pritožba je, da mi včasih na obrazu pusti bele luske.
Ta krema je odlična. Pomagala je moji koži, nagnjeni k aknam. Ena majhna pritožba je, da včasih pušča majhne bele proge. Ampak je vredna denarja, moja koža je tako gladka, ko se zjutraj zbudim.
Končno krema, ki jo lahko nosim podnevi in ponoči, pa ni težka ali dražeča.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože