Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 64
Je zelo enostavna, hitro vpojna krema in zelo dobro vlaži. Uporabljam jo kot nočno kremo.
Kremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samo vrgla v smeti. Ampak res, če bi bilo pakiranje boljše, bi bile krema A+ :)
Zelo dobra krema. Ima bogato sestavo, a ko se nanese, je zelo lahka, njena konsistenca je bolj podobna vodi, lepo hidrira in zelo lepo pomirja ter celi pordelo, poškodovano kožo. Bolje bi bilo, če ne bi bila na voljo v kozarčku, ampak v različici z dozirnikom, ampak meni je vseeno delovala, priporočam jo za občutljivo, poškodovano bariero, pordelo kožo! Poleg pomirjujoče maske je to moj drugi najljubši izdelek te znamke!
Odlična krema za suho in mešano kožo, ne obteži in lepo vlaži
Dobra, lahka vsakodnevna krema, ima prijetno konsistenco, na splošno se mi je dobro obnesla.
Krema se dobro razmaže, je brez dišav in vlaži, z njo sem bila zadovoljna.
Testiram jo že dva tedna. Iskreno, to je najboljša krema, kar sem jih kdaj uporabila. Res sem si želela dobro formulo in za to ceno je ta zmagovalka! Je zelo vlažilna in hranljiva, a hkrati lahka. Ne pušča mastnega filma na obrazu, kar je zelo pomembno. Priporočam jo!
Prijetna, lahka krema, bolj za poletje kot za zimo, pozimi ne hidrira dovolj. Zvezdica navzdol zaradi nezadostne hidratacije pozimi, pričakovala sem malo več, ampak odlična za poletje.
Zelo dobra krema, še posebej jo priporočam za suho kožo.
Ne pušča mastnega filma, se dobro vpije in kožo pusti navlaženo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože