Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Odlična vlažilna kremaZelo rada uporabljam to vlažilno kremo. Kupil sem jo, ker ima podobno sestavo kot druga krema, ki sem jo uporabljala, in čeprav se ne počuti tako bogato, je še vedno odličen izdelek!
Imam zPreberi več
Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože