Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 27
Prijetna, lahka krema, ampak zagotovo NE VLAŽI, lahko jo uporabite na koži kot prvi sloj, ampak vsekakor jo morate preliti z vlažilno kremo, vsaj tako je pri meni.
Ne obtežuje kože, je zelo prijeten na otip in dobro vlaži občutljivo kožo.
Moja najljubša vlažilna krema, priporočam. Edina težava je embalaža kreme, ni ravno udobna.
Krema je super gladke lahke konsistence, hitro se vpije v kožo in jo naredi gladko in nsvlaženo. Narocila sem jo že 3x in priporočila tudi kolegicam.
Čudovito pomirja, vlaži in regenerira kožo. Popolno po izpostavljanju soncu ali ko je koža razdražena. Kožo pusti mehko, gladko in sijočo.
Hkrati vlaži, pomirja in neguje zaščitno plast. Konsistenca je gelasta, prosojna in lahka, z rahlo topitvijo. To je že tretja steklenička, ki sem jo kupila.
Je kar v redu krema. Ni mi povzročala izpuščajev, malo mi je navlažila kožo, ampak za ljudi s suho kožo mislim, da to samo po sebi ni dovolj.
Zelo prijetna, lahka, rahlo hladilna gel krema. Odlično se je vpila in ni pustila filma. Absolutna "obvezna" sestavina za sončne počitnice. Po celodnevnem soncu na morju je mojo kožo popolnoma pomirila in nežno hladila. Neverjetna sprostitev za kožo. Zelo jo priporočam!
Fantastična krema. Najboljša, kar sem jih kdaj preizkusila. Vlaži, daje čudovit sijaj in ima zelo prijeten in nežen vonj. Tekstura je osnovna, vendar deluje 100 %. To kremo vsekakor priporočam vsem!
Imam ponavadi suho kožo, zato sem prej uporabljala samo peno z razpršilnikom. Ampak ko sem to peno preizkusila pri prijateljici, sem se vanjo zaljubila že prvič. Ne izsuši moje kože in odstrani ličila že po prvem umivanju. 100 % jo priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože