Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 16
To kremo uporabljam že dve leti, bil je moj prvi korejski izdelek in je ne morem izpustiti iz rok. Uporabljam jo zvečer, naučiti se je treba delati z njo, hitro se vpije in pusti sijoč zaključek. Zjutraj imam čudovito gladko kožo, niti noben drag serum mi ni dal takšnega rezultata kot ta krema. Ne draži, vendar jo priporočam za mastno ali mešano kožo, nanesti jo je treba na navlaženo kožo, ne na popolnoma suho. Embalaža zdrži neverjetno dolgo, res je potrebna le majhna količina kreme. Priporočam, da ji daste priložnost.
Sam po sebi je dober, ima tudi učinek sijaja, vendar je vsebnost retinola verjetno minimalna, tako ali tako bo embalaža dolgo zdržala. Uporabljam ga kot zadnji korak po uporabi izdelkov z retinolom, ne draži, vendar ga naslednjič ne bi kupila več.
Res odlična krema, in čeprav je na osnovi retinola, jo uporabljam vsak dan brez kakršnih koli dražečih učinkov. Pravzaprav se je moja koža v samo nekaj dneh dramatično izboljšala. Seveda je, tako kot pri vsem, vse vedno zelo subjektivno. Zame je resnično odlična 👍
ODLIČNA KREMA. Zelo lepo vlaži
Še nikoli nisem uporabila boljše kreme. Konzistenca kreme je precej lepljiva, a kožo fantastično navlaži in zgladi. Iskreno ga priporočam.
Krema je zelo zanimive teksture, kljub lepljivosti se čez nekaj časa zelo dobro vpije v kožo. Uporabljam ga približno vsake 3 dni. Minila sta že 2 tedna, zaenkrat ne vidim nobenih bistvenih sprememb, a na splošno je moj obraz videti mehkejši in bolj enoten.
Kot večna eksperimentatorka moram reči, da je to najboljša krema do sedaj. Stara sem 32 let, zato sem oklevala, koliko stvari za pomlajevanje si pravzaprav želim. Ampak točno to je. Po tem se koža ves dan počuti odlično. Pod mineralnim pudrom in korektorjem se obnese brez težav in koža se sveti. Prvič v življenju dobivam komplimente na svojo kožo. Krema je skoraj brez vonja. Dobro vpije, v nekaj minutah ne vem za. Res odličen izdelek v ogromni embalaži.
Odlična krema, gosta konsistenca, prijetna na obrazu, enostavna za nanos z lopatko. Uporabljam ga ponoči za mešano kožo in sem zadovoljna
Kremo uporabljam že nekaj mesecev, vendar moji koži ne odgovarja. Po njem imam občutek, da je koža napeta. Prepričan sem, da bi lahko delovalo še pri kom drugem, naslednjič bom poskusil z drugo kremo z retinolom.
Kožo posvetli, zgladi, uporabljajte dvakrat na teden
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože