ZELO MI JE VŠEČ Kupil sem tole, ker sem slišal, da je dobro na tiktoku, in res imam rada korejsko in japonsko nego las, ker moje lase vedno naredi tako gladke. Torej, ko sem preizkusila tole, sem bila takooPreberi več
OK za cenoIskreno ni med najboljšimi maskami, ampak je potrebno upoštevati razmerje med ceno in kvaliteto.
Sama imam mešano kožo in jo uporabljam zjutraj - pomaga za zabuhlost, spočitost in nekoliko Preberi več
Odlično hidrira kožoTekočina odlično hidrira kožo!!! Navdušena sem nad njeno teksturo - izjemno je lahko, hitro se vpije, ne masti kože, brez vonja, koža po uporabi pa napeta in zdrava! Nikamor več ne grem brezPreberi več
Po mojem mnenju je to res vreden izdelek 💯👏🏻Kot lahko vidite na moji fotografiji, sem že porabila polovico tubice kreme in sem zelo zadovoljna! Po konsistenci je nekaj med kremo in gelom. Odlično zadržuje vlago v koži. Priložila sem dPreberi več
Moja najljubša vlažilna kremaMoja najljubša vlažilna krema do sedaj. Je zelo lahka in se zelo hitro vpije v kožo, vendar jo ohranja navlaženo cel dan. Barva je čudna, vendar to ne spremeni ničesar.
Izjemno lahek in vlažilen tonekTa toner je zelo lahek na koži, se hitro vpije in pusti kožo mehko in elastično. Kljub moji mešani koži, nisem imela težav z mašenjem por.
ZELO MI JE VŠEČ Kupil sem tole, ker sem slišal, da je dobro na tiktoku, in res imam rada korejsko in japonsko nego las, ker moje lase vedno naredi tako gladke. Torej, ko sem preizkusila tole, sem bila takooPreberi več
OK za cenoIskreno ni med najboljšimi maskami, ampak je potrebno upoštevati razmerje med ceno in kvaliteto.
Sama imam mešano kožo in jo uporabljam zjutraj - pomaga za zabuhlost, spočitost in nekoliko Preberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože