<3Všeč mi je ta izdelek, uporabljam ga dvakrat na teden 2 blazinici na vsako lice in ju pustim delovati 15 minut. blazinice naredijo mojo kožo osveženo, manj pordelo in čisto :)
Super!Krema je super gladke lahke konsistence, hitro se vpije v kožo in jo naredi gladko in nsvlaženo. Narocila sem jo že 3x in priporočila tudi kolegicam.
Good quality Odlicno. Olje je zelo prijetno na koži, dobro odstranjuje umazanijo in make up. Zelo mi je všeč vonj, diši po ingverju. Sicer pa bolj priporočam tistim, ki imajo suho kožo.
<3Všeč mi je ta izdelek, uporabljam ga dvakrat na teden 2 blazinici na vsako lice in ju pustim delovati 15 minut. blazinice naredijo mojo kožo osveženo, manj pordelo in čisto :)
Super!Krema je super gladke lahke konsistence, hitro se vpije v kožo in jo naredi gladko in nsvlaženo. Narocila sem jo že 3x in priporočila tudi kolegicam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože