Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.








Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 115
Super
Zelo lahek, se hitro vpije in dobro navlaži kožo. Je brez dišav, kar zelo cenim. Koža je po njem videti zdrava in mehka na otip. Zelo ga priporočam!
Ta izdelek uporabljam kot dopolnilo k svoji večerni rutini. Po enem tednu uporabe se je kakovost moje kože znatno izboljšala. Imam mešano/mastno kožo, njena gel tekstura pa jo dobro navlaži, ne da bi jo obtežila. Ljudje, ki mislijo, da jih mastna koža oprošča uporabe vlažilnih krem, ne vedo, koliko izgubljajo v smislu kakovosti kože, saj ni zagotovljena ustrezna hidracija in je koža bolj nagnjena k poškodbam svoje pregrade. Izdelke skin1004, namenjene različnim težavam s kožo, toplo priporočam.
Po priporočilu Ksisters sem upala in niti najmanj nisem dvomila v to, da bi bila krema zanič pa vendar iskreno, krema mi ni všeč, saj mi je preveč gelasta in kmalu po nanosu pusti na koži "limast" občutek. Je sicer lepo vlažilna vendar je za mojo mastno občutljivo kožo narejena preveč na gelni osnovi. Edini plus je, da ko naneseš zvečer je koža naslednji dan lepo "finiširana", gladka. To je pa tudi vse. Naslednjič kupim katero drugo.
Zdaj ga imam vsak večer v svoji negi kože, zelo dober pomirjujoč gel, všeč mi je. Uporabljam tudi tonik in serum in vidim rezultate.
Zelo nenavadna in prijetna tekstura, vzela sem majhno količino za poskusiti, naročila bom še več 😊
Krema ima zelo lahko, gelasto konsistenco in je popolna za mastno in mešano kožo – točno to imam tudi jaz. To je moja tretja steklenička in zagotovo bom kupila še več. Zelo jo priporočam.
To je najboljša krema, kar sem jih kdaj uporabila. Imam mešano občutljivo kožo in sem naročila 30 ml, da jo preizkusim. Nanašam jo vsak dan zjutraj in zvečer, obstojna je bila približno 1,5 meseca, kar je za takšen volumen kar precej časa. Posledično mi je bila zelo všeč, moja koža je postala zelo mehka in gladka. Sama konsistenca je gelasta, vendar ne pušča lepljivega občutka. Vpije se precej hitro, vendar ne v sekundi, zato jo lahko varno nanesete. Morda bo za zimo prelahka, ampak za pomlad-poletje se mi zdi idealna. Vsekakor bom naročila večji volumen, svetujem vam, da jo preizkusite)
Gel je sprva rahlo lepljiv, a se čez nekaj časa popolnoma vpije. Prezgodaj je, da bi lahko rekli, ali dejansko pomirja, vendar je popoln pod ličili.
Zaradi tega se mi koža sveti in to mi je všeč.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože