Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 263
Sprva je dobro delovalo v moji običajni rutini, a sčasoma je povzročilo manjše akne. V duhu iznajdljivosti ga uporabljam na telesu.
Vlaži, koža je po uporabi postala sijoča in negovana. Priporočam! Za darilo sem prejela tudi masko za obraz 🥰
Žal mi izdelek ni ustrezal. Kupila sem ga na podlagi številnih pozitivnih ocen, vendar je moja koža izjemno občutljiva ;-( Kupila sem tudi gel za umivanje obraza, serum, meglico za obraz in kremo za sončenje, vendar mi noben izdelek ni ustrezal.
Vsekakor ga lahko priporočam, moja koža je po uporabi čudovito posvetljena in navlažena. Uporabljam ga že nekaj tednov in moja koža ni imela nobenih negativnih reakcij.
To je brez pretiravanja najboljši tonik, ki ga poznam. To je moj 4. lonček. Nanj sem "zasvojila" svoje prijateljice. Zelo udoben, dobro vlaži kožo, lahko ga nanesete celo samostojno, če je poletje. Odličen je za nanos pred retinolom, po nanosu ni luščenja in zategovanja. Ne povzroča izpuščajev, primeren je za mojo občutljivo kožo. Ima mlečno konsistenco. Takoj ga nanesem na roko in podrgnem obraz, za večje zategovanje ali če je kožna pregrada poškodovana - navlažim vatne blazinice in jih nanesem na obraz kot masko za 10-15 minut.
Moja koža ga dobesedno popije. Ima subtilen, prijeten vonj, ki ga komaj zavohaš. Po uporabi je moja koža lepo navlažena in sočna.
Ta ogromna steklenička tonika zadostuje za dolgo časa. Že po eni uporabi je vaša koža kot moč! Čudovito vlaži, pusti sijoč videz in ima prijeten, rahlo citrusni vonj.
Imam mastno kožo in velike pore. Ko sem izdelek prvič kupila, sem mislila, da bo izboljšanje popolna sprememba nege kože. Vsekakor je pomagalo, potem pa sem preizkusila tonik. In to je potrdilo, da je to tisto, kar potrebujem! Koža, ki ni lepljiva, ima manjše pore in je vidno bolj gladka. Obožujem ga.
Embalaža je ogromna, dolgo zdrži. Uporabljam jo vsak dan že pol leta in še nisem porabila niti polovice. Moja koža jo obožuje, zlahka se vpije in jo zmehča tudi brez nanosa vlažilne kreme.
Ta tonik je odličen in mi je dobesedno postal rešilna rešitev v vročih poletnih dneh, ko sem si ga večkrat na dan nanašala na obraz. Dobro vlaži, vendar kože ne obteži, je zelo nežen tudi za kožo z aknami in izbruhi, ko sem imela aktivno fazo hormonskih aken, mi je odlično pomiril kožo in celo nadomestil kremo za obraz. Čista sestava, velika embalaža 👍
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože