Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 42
Bom to kremo ponovno kupila? Absolutno! Všeč mi je vse na njej. Ima lahko konsistenco in dela čudeže.
Briljantno. Hitro se vpije. Izgleda odlično pod ličili. Globoko navlaži kožo pod očmi.
Ta krema za oči je odlična. Popolnoma napne in zgladi kožo, zaradi česar je videti mlajša. Prijetna je za uporabo, elegantna embalaža pa je njen plus. Vsekakor jo priporočam.
Ne morem živeti brez njega; odkar ga uporabljam, je moja koža svetlejša in bolj regenerirana. Obvezen del moje rutine nege kože. Zelo ga priporočam.
Odlična krema za oči, popolne konsistence, bogata s sestavinami, po nekaj dneh uporabe ni bilo sledu suhosti pod očmi.
Dobro vlaži, to je tudi vse.
Ta krema za oči mi je res všeč. Oblika aplikatorja je precej nenavadna, ampak iskreno, po nekaj uporabah je super priročen! Krema sama je lahka, se lepo nanaša in globinsko navlaži kožo. V užitek jo je uporabljati v svoji vsakodnevni rutini.
To kremo obožujem – uporabljam jo ves čas! Je pa tudi zelo nežna. Resnično dobro navlaži kožo, čeprav ne pomaga nujno pri razbarvanju. Prav tako se mi zdi, da je bolj namenjena mlajšim ljudem; mislim, da ne bi kaj dosti pomagala pri znakih staranja. Vseeno pa jo zaenkrat toplo priporočam!
Hitro se vpije in navlaži kožo pod očmi. Nekoliko zmanjša gube, vendar gre bolj za vlažilni učinek kot za strogo anti-gubasti učinek.
Zelo nežna krema za oči. Vlaži in gladi kožo. Ne draži, zato je idealna za vsakodnevno uporabo. 🤌🏻🥰🥰🥰
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože