Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 1
Zelo lahka krema za predel okoli oči, sem že pri četrtem pakiranju. Zelo hitro se vpije. Takoj lahko nanesem črtalo za oči, ki se ne razmaže. Nekaj črtala za oči se mi na veki odlepi, ampak že vem, da je odvisno od črtala in krema nanj nima nobenega vpliva. Zelo mi je všeč, ker sploh ni težka za veko. Ne peče me v očeh, vonj je nežen in blag. Veliko pakiranje, ki mi bo zdržalo približno 16 mesecev, če ga bom uporabljala dvakrat na dan. Cena je popolnoma odlična.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože