Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.







Tvoje čudovite slike in videoposnetki





Mnenja – 7
Popolnoma sem se zaljubila v vonj te kreme, je zelo lahka, se hitro vpije in ne pušča mastnih ostankov na rokah. Če imate suhe roke, je to vsekakor super vlažilna izbira.
Prejela sem vzorec te kreme, dobro se nanaša, pusti roke mehke in prijetne na dotik, žal pa je njen vonj, vsaj meni osebno, milo rečeno grozen, in niti ne nameravam porabiti celotnega vzorčnega pakiranja.
Najprej sem prejela manjšo različico te kreme, kremo pa sem naročila posebej, ker je tako odlična. Občutek je kot rokavice, vonj pa sem se že navadila, zato z njo nisem imela težav. Priporočam jo!
Krema ima po stiskanju zelo intenziven vonj, a po hitri vpijanju na koži pusti le rahel vonj – ta vonj diši po toplem, čistem lesu. Ta vonj mi je všeč na rokah :) Priporočam ga, čeprav ne tistim, ki ne marajo zemeljskih vonjev.
Zelo prijetna krema, se zlahka vpije, ne pušča lepljivega občutka. Takoj je navlažila suhe, hrapave predele na mojih rokah. Vonj je sprva močan, še posebej vonj po rožmarinu, a ko se vpije v kožo, v veliki meri izgine in ni moteč. Embalaža je res kakovostna. V tem cenovnem razredu med drogerijskimi izdelki še nisem našla tako prijetne kreme. Vsekakor bom preizkusila tudi druge različice te znamke.
Pogosto uporabljam kremo za roke, še posebej pozimi. Velik pomen pripisujem dejstvu, da se krema hitro vpije, saj v prostem času veliko štrikam in mastna krema zame žal ne pride v poštev. Ta krema za roke je fantastična. Prijeten, lahek vonj, nego takoj opaziš in se super hitro vpije ter ne pusti nič drugega kot prijeten občutek na koži. Všeč mi je!
Težko oceniti. Krema je prijetna na rokah, vendar me vonj spominja na gnilobe ali pokvarjene gobe. Rabljeno z velikim odporom.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože