Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 5
Imam suhe roke, ki ne vpijejo skoraj nobene kreme za roke, četudi je precej lahka. Težke preprosto ne pridejo v poštev, vedno ostanejo kot masten film, ki ne pomaga kaj dosti. Ta pa deluje: je lahka, se zelo dobro vpije, a tudi odlično navlaži. Med prsti nimam več razpok in moje roke so mehke in gladke, čeprav jo uporabljam le enkrat na dan. Poleg tega je vonj nežen in rahlo citrusen. Kot so že drugi napisali, bi se tuba lahko izboljšala, vendar je kljub temu odlična, jaz pa v pakiranjih 😁
Imam zelo suho kožo in sem to kremo naročila prvič, in sploh ni bila zapravljena denar. Všeč mi je 👍 in ni kot druge kreme z veliko različnimi sestavinami samo zaradi lepega vonja. Edina slabost zame je nevšečnost majhnega pokrovčka in same tube. Lepo bi bilo, če bi lahko izboljšali tubo. Sicer pa je vse popolno.
Konsistenca je podobna mazilu in ima rahel vonj. Dovolj neguje moje roke in obnohtno kožico, saj so bile zaradi razkužila za roke zelo suhe. Kupila bom znova.
Zelo dobro vlaži in lepo diši, ne pušča mastnega filma na koži
O moj bog, nimam besed. Božansko vlaži, diši po limoni, ampak malo po zeliščih. Prekrasno se vpije in po nanosu na roke se čuti hladilna, prijetna podlaga. Popolnoma popolno 🤙❤️🔥 Edino, kar mi ni všeč, je "kovinska" embalaža, ki je zelo praskasta in na koncu izdelka ne moreš dobiti iz nje. Sicer pa, kar se tiče izdelka, ga priporočam vsem. Ne draži moje kože in te omami prijeten vonj, roke pa so nahranjene. Celo na nohtih je 🫶💕
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože