Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 2
Kupila sem že vse različice te kreme za roke, ki so na voljo. Trpim zaradi suhe kože, ker si roke umivam tako pogosto, da me boli. To kremo, roza, sem preizkusila po naključju in od takrat sem zasvojena. Preizkusila sem roza, modro in zdaj še zeleno in vse so neverjetne. Morda ni za vsakogar, ampak meni je močno izboljšala roke in občutek suhosti. Ima nežen, a svež, zabaven vonj, ljubko embalažo in jo je priročno nositi v torbici ali žepu čez dan, poleg tega pa je edina krema, ki je pomagala mojim rokam in koži, ne da bi jo bilo treba nenehno ponovno nanašati.
Na splošno je krema v redu, vpije se in malo posvetli. Koža je po njej gladka. AMPAK ima ze ...
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože