Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 1
Za v službo sem si kupila kremo za roke s ceramidi, da jo preizkusim. Delam z veliko papirja in pogosto imam občutek, da mi papir sam pobere vso vlago iz rok, potem pa so moje roke izjemno suhe. Krema je lahka, se dobro vpije in ni preveč mastna. Zelo dobro navlaži moje roke in dobro vpliva tudi na moje nohte. Manj se lomijo, ohlapni robovi pa so tudi lepo beli brez potrebe po kakršni koli negi.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože