Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.







Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 7
Zelo prijetna in globoko vlažilna krema za roke. Tekstura je bogata, a se hitro vpije in ne pušča lepljivega občutka. Po uporabi roke postanejo mehke in gladke, občutek suhosti izgine že po prvi uporabi. Vonj je eleganten in nevsiljiv, idealen za vsakodnevno uporabo. Priročna velikost, enostavno jo je vzeti s seboj v torbi.
Ob nakupu sem kot prijetno presenečenje prejela vzorec kreme Frudia – in moram reči, da sem bila popolnoma navdušena. Že dolgo sem jo imela med priljubljenimi z mislijo "nekoč naslednjič", zato sem bila zelo vesela, da so mi jo pozorni zaposleni zapakirali, da jo preizkusim. In rezultat? Navdušenje je podcenjevanje. Krema mi je v samo eni noči zacelila majhne razpoke in neverjetno zmehčala hrapavo kožo okoli sklepov. (Ravnokar delam na koči.) Pravi mali čudež čez noč – ne razumem, ampak obožujem ga 😄 Nanesla sem jo približno trikrat zvečer po pet minut (moja koža jo je dobesedno popila) in zjutraj so bile moje roke lepo navlažene, mehke in "pijane". Po uporabi so moje roke božansko svilnate, brez mastnega filma, le občutek udobja in nahranjenosti. Vsekakor naročam polno pakiranje in ga nameravam menjati z zelenim Needlyjem, ki ga bom glede na ocene vzela na slepo. Zame velik DA – če imate suhe, obremenjene roke, je ta krema vredna preizkusa. 💖 P.S.: Verjetno je ne bi uporabljala kot osnovno kremo, ampak kot nadomestek – odlična.
Ta krema za roke je bila v adventnem koledarju 2024. Takoj sem se zaljubila v njen vonj, je zelo poseben in edinstven. S kremo sem zadovoljna tudi zato, ker se hitro vpije. Uporabljam jo v službi po umivanju rok. Všeč mi je, da lahko po nanosu kreme takoj primem miško ali tipkovnico, ni mi treba čakati, da lepljiv občutek izgine.
Krémik je bil v adventnem koledarju. Je zelo lepega vonja in tudi prijetne teksture. Vonj traja res dolgo. Ampak problem je, da ne hidrira. Na koži naredi mehko oblogo, ki spominja na malo voska in takrat so roke zelo mehke, vendar v 5 minutah ta učinek izgine in čutim še večjo napetost. Nisem oseba, ki bi imela tako suhe roke, da bi jih zategoval, ampak po uporabi te kreme sem.
Krema se mi je izkazala za nič, vonj ni dražeč, a tudi ne impresiven, ne vlaži dovolj, drugič je zagotovo ne bom kupila
Čudovita krema, lahka, hitro vpijajoča in nelepljiva, hkrati pa vlaži! Zelo intenziven vonj - čudovita svežina, citrusi s pridihom zelišč. Univerzalno darilo, ki razveseljuje
Zelo prijetna embalaža na dotik, to kremo je priročno dati v vrečko. Krema dobro vlaži, vendar ima specifičen vonj. Spominja me na lekarno ali zelišča. Vonj mi je všeč, če pa vam ni všeč, vam nakup te kreme odsvetujem.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože