Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 3
Res lepo diši in všeč mi je bila majhna embalaža za potovanja. Vendar ni ravno vlažilna. Imam zelo suho kožo in me ni prekrila!
Ta krema ima prijetno konsistenco in zelo nežen vonj. Lepo vlaži, vendar bi vlažilni učinek lahko trajal dlje. Na nohtih ne opazim nobenega učinka.
Moja koža je zaradi kroničnih bolezni in avtoimunskih stanj izjemno suha, zato porabim veliko krem, losjonov in krem za roke. Nikoli nisem našla kreme za roke za na pot ali v torbici, ki bi olajšala občutek suhosti. Seveda do zdaj ... To kremo sem preizkusila po naključju. In je neverjetna. Diši tako dobro, ni močan, le nežen, prijeten vonj, nekako po mlečnem napitku, in dejansko naredi moje roke mehke in navlažene. 10/10, zagotovo bom kupila še več!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože