Še vedno priporočamPonovno sem kupil ta izdelek, da bi preizkusil, ali bom še užival v njem - še vedno 10/10!
Pred kratkim sem kupil kremo za sončenje, ki je pustila res slab, debel bel odtenek, in z uporabo Preberi več
Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Dobra, vendar ne izjemnaPena zelo dobro odstrani ličila in očisti kožo. Je enostavna za uporabo, lepo diši. Moti me, da na koncu pusti nenavaden, izsušen občutek na koži.
Še vedno priporočamPonovno sem kupil ta izdelek, da bi preizkusil, ali bom še užival v njem - še vedno 10/10!
Pred kratkim sem kupil kremo za sončenje, ki je pustila res slab, debel bel odtenek, in z uporabo Preberi več