Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki






Mnenja – 6
Obožujem vse izdelke te znamke, ampak to je prvi in upam, da edini izdelek, ki mi absolutno ni bil všeč. Zaradi konsistence se zelo počasi vpija, kroglice so packaste in nisem ga mogla pravilno uporabljati z nobeno od njihovih naprav. Na koncu sem ga lahko uporabljala le na vratu.
Moja druga najljubša krema te znamke ... Lepo se vpije, moja koža je čudovito mehka in navlažena, kupila jo bom spet ☝️😉
Prijetna konsistenca in še boljši vonj. Po uporabi je moja koža prijetno navlažena, uporabljam ga ponoči.
Zahvaljujoč tej kremi/gelu se moj obraz vsako jutro počuti dobro počutje. Čudovit vonj.
Redko pišem recenzije, ampak odločila sem se, da napišem o tej kremi, ker mi res ni bila všeč. Po nanosu se sploh ne vpije in pušča lepljiv ostanek. Te gel kroglice je zelo težko zdrobiti in razmazati po koži. To je prvič, da sem naletela na kremo, ki mi ni bila tako všeč.
Najboljša krema, kar sem jih lahko našla, ljubezen na prvi pogled, majhne gel kroglice v kremi so zelo "luštne", lepo diši in pomlajuje, sploh nočem več nobene druge kreme ❣️
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože