Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 10
Kremo za sončenje Sun Fluid Weightless sem kupila pri House of Hur, ker sem potrebovala nekaj, kar ne bi puščalo občutka teže in sijoče kože. Imam mastno kožo z veliko aknami, zato me to moti, poleg tega pa za moj tip kože ni dobro imeti rutine s kremo za sončenje, ki se zdi težka in pusti mojo kožo sijočo. Ta krema za sončenje je izpolnila vse moje prejšnje specifikacije. Ne pušča belega filma na koži in je odlična za ljudi z mastno kožo, ker pusti zelo suh videz (brez dehidracije) in se ne zdi težka na koži (kar mi pomaga pri aknah). Zato jo toplo priporočam! Čeprav cena ni najboljša, spletna stran Ksisters ponuja veliko popustov, tako da jo lahko kupite po ugodnejši ceni, priporočam, da jo preizkusite. ☺️✨️ (ima tudi dobro embalažo, le želela bi si, da bi imela več izdelka za to ceno 😅) izdelek je dober tudi za nanos čez dan čez ličila!!
Že dve leti uporabljam Relief Sun Aqua Fresh znamke Beauty of Joseon. Ker imam mešano kožo, sem želela poskusiti nekaj še bolj mat. Po uporabi te kreme za sončenje lahko povem naslednje: 1. Embalaža je precej praktična 2. Tekstura je tanka, zelo spominja na Beauty of Joseon, vendar imata na koži nekaj osnovnih razlik. Beauty of Joseon je zaradi svojih sestavin veliko bolj vlažilna. Vendar House of Hur nikakor ne izsuši kože. Kot zaključek ima enak učinek kot Beauty of Joseon. Razlika, ki sem jo opazila, je, da me House of Hur na koncu dneva ne naredi videti tako mastno kot Beauty of Joseon. Druga pozitivna stvar je, da se kljub nanosu dveh debelih slojev ni luščil. Beauty of Joseon se. Prav tako je brez vonja. Ni povzročil nobenega draženja. Edina negativna stvar, ki jo moram povedati, je, da sem na začetku nanosa, dokler se ni posušila, čutila nekaj manjših pekočih občutkov, drugega pa nič. Priporočam jo.
Verjetno ne zame ... za prvi nanos je v redu, ampak po ponovnem nanosu ustvari suh pudrast učinek na moji koži in se tudi precej drobi. In pod ličili ne izgleda najbolje. Vračam se k lepoti joseon.
Prijetno lahek in dobre teksture, vendar me je pekel v očeh. To se mi še nikoli ni zgodilo z nobenim drugim izdelkom za nego kože/ličili. Ampak s tem zaščitnim faktorjem sem imela takojšnjo reakcijo in zdaj se je zelo težko znebiti in zelo peče. Sprva nisem bila prepričana, ali je ta zaščitni faktor vzrok, ampak po branju številnih povratnih informacij sem ugotovila, da zagotovo nisem edina. Zdaj je mirneje in izgleda veliko bolje, glej sliko, vendar se še vedno ne počutim udobno.
To senčilo za oči sem preizkusila prvič, slišala sem veliko dobrih ocen, ampak mi ni ravno ustrezalo. Na moji koži izgleda čudovito. Čez dan nimam mastne kože zaradi njega, ampak me takoj po nanosu strašno pečejo oči. Peče me tudi po umivanju obraza. Morda sem samo jaz tista, ki ima tako občutljive oči, ampak z drugimi senčili za oči nisem imela takšnih težav. Ampak priporočam ga.
To je prvi SPF, ki sem ga preizkusila pri tej znamki, in je že postal eden mojih najljubših! Ima lahko teksturo, ne pušča belega sledi in je super prijeten na otip. Uradno sem ga dodala med svoje 3 najboljše korejske SPF-je!
Zelo dobra krema za sončenje za obraz!!!!! Enostavno se vpije in ima lahko teksturo. Idealno se prilega podlagi in, kar je najpomembneje, ne maši por. Priporočam jo vsem!!!!!
Res top spf, popolnoma lahek, se hitro vpije v kožo in se tudi hitro posuši. Sploh me ne masti in ustreza tudi moji bolj suhi koži.
Absolutno najboljši SPF, kar sem jih preizkusila. Dobila sem svoj prvi paket in je res super. Odličen je za aknasto in občutljivo kožo, ekstra hitra vpojnost. Kamen.
To je najboljši spf, kar sem jih do sedaj preizkusila za svojo mastno kožo. Je zelo tekoč, ne pušča tistega belega filma in se takoj vpije v kožo, ne da bi jo obtežil. Koža je navlažena, se ne sveti in ima mat finiš, kot je razvidno iz zadnje fotografije.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože