Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 174
Zelo lahek in nežen zaščitni faktor. Koži daje lahek in naraven občutek, brez mastnega filma. Tuba ima odličen aplikator in je enostavna za uporabo.
Znamka mi je zelo všeč, naročila sem že več izdelkov in sem zelo zadovoljna. Na koži je lahka in ne maši por.
Definitivno eden najboljših zaščitnih faktorjev, kar sem jih kdaj uporabila. Lahek, ne pušča ostankov, se dobro vpije v kožo. Pusti občutek, kot da si sploh nisem ničesar nanesla na obraz.
Odlično deluje tudi pod ličili. Ličila se ne lesketajo, se ne razmažejo in ne mašijo por. Moja najljubša krema za sončenje!!
Uporabljam ga pod ličili in je odličen. Imam mastno kožo in krema ne pušča nobenih neželenih učinkov pod ličili.
Sploh se ne zavedaš, da imaš na sebi to kremo za sončenje. Njena tekstura je tako tanka, da te sploh ne moti! Potem se lahko naličiš kot običajno in bo videti odlično.
Obožujem kremo z zaščitnim faktorjem, ne morem se odločiti med to različico in "navadno" tudi od Beauty of Joseon. Imam dehidrirano kožo in veliko krem ustvari lepljiv film na moji koži, ta izdelek pa ne. Imam kožo, nagnjeno k aknam, in ta krema me ne moti. Eno sem že naročila za prijateljico :)
Grozen vonj po lepilu, tekstura v redu, poleg tega pa so mi zamašile pore in povzročile trde, boleče izpuščaje.
Zaljubila sem se v ta SPF! Ima tekočo, lahko konsistenco. Lepo se nanaša, takoj vpije, ne pušča belega filma. Je lahek, na koži ga sploh ne čutiš. Obraz se pod njim ne poti in odlično deluje tudi z ličili. Zagotovo je postal moj najljubši, še posebej poleti. Zagotovo bom kupila še en paket.
Odličen izdelek za mastno in mešano kožo. Ne pušča belih sledi ali običajnega mastnega občutka kot druge kreme za sončenje. Odličen izdelek!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože