Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 68
Imam občutljivo kožo, nagnjeno k aknam, in kreme z zaščitnim faktorjem pogosto mašijo pore. Ta je lahka, se zlahka vpije in je na koži ne čutiš. Zaenkrat še nisem opazila nobenega izboljšanja brazgotin od aken, ampak to bo verjetno trajalo nekaj mesecev :)
Že prvi nanos me je navdušil!! Krema je tako lahka, se enostavno razmaže in popolnoma ustreza moji mešani koži. Najlepša hvala za test, to je moja nova vsakodnevna krema z zaščitnim faktorjem!!
Odličen SPF za občutljivo kožo. Hitro se vpije v kožo, ne pušča belega sledi. Dobro se poda tudi pod puder ❤️
Zame je to ena najboljših krem za sončenje, lepo se razmaže, ima prijetno konsistenco, ne peče, ne draži moje kože, pa še to imam občutljivo in žilnato kožo. Čeprav se, kot je nekdo napisal, koža po nanosu sveti, se sicer, ampak po nekaj časa se krema vpije in postane precej mat.
Ta krema za sončenje z zaščitnim faktorjem je resnično fantastična – dobro ščiti kožo, izenači ten kože in ji daje zdrav videz. Ne povzroča izbruhov mozoljev ali draženja, kar je zame zelo pomembno. Po uporabi je moja koža gladka, mehka in prijetna na dotik. Dobro ščiti kožo, izenači ten kože in ji daje zdrav videz.
Odlično. Uporabljam ga že več kot eno leto in me nikoli ne razočara. Zelo dobro se vpije in ni masten. Tudi če ga ponovno nanesem čez ličila, ne pušča ostankov. Priporočam ga.
Na moji koži dela čudeže. To znamko preizkušam prvič, zahvaljujoč temu vzorcu. Krema je lahka, ne pušča lepljivih ostankov in ima celo rahlo matirajoč učinek.
Ta zaščitni faktor zelo priporočam, je lahek, ne pušča belih sledi, ne maši kože, je prijeten za nanos in nošenje ter se zelo dobro obnese z ličili, ker se ne guba 🔥
Krema ima zelo prijetno konsistenco (niti pregosta niti prevodna), se zlahka razmaže in je popolnoma neopazna. Dobro vlaži. Ne maši por in ne pušča belega sledi. Pri moji mastni/mešani koži se po nanosu nekoliko opazi (čeprav se mi zdi, da izgleda dobro in naravno), vendar ta učinek sčasoma izgine. Mislim, da je krema primerna za vse letne čase.
Krema je dobra, ampak ne vem, zakaj se konica tako hitro posuši, druge kreme nimajo tega učinka.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože