Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 288
Veliko zadovoljstvo, dobro hidrira, vedno me pomiri, moja koža ga takoj vpije, in ni ravno voda, bolj kot gostejši losjon😂 Zelo sem zadovoljna, sem na tretjem pakiranju, preizkusila sem že druge tonike, vendar se vedno znova vrnem k njemu.
Zelo dober tonik! Odlično vlaži in osveži kožo, ne da bi povzročal draženje ali zategovanje. Po redni uporabi koža postane mehkejša, bolj gladka in bolj zdravega videza. Poleg tega ima tonik prijetno konsistenco in se hitro vpije. Vsekakor ga priporočam!
Priporočam
Najboljši tonik, kar sem jih kdaj uporabila. Ima bogatejšo, bolj esencialno konsistenco, zato se ne razmaže z rok kot voda. Kožo takoj pomiri, jo globinsko navlaži in se takoj spopade s suhimi predeli, kot so tisti na bradi ali okoli nosu. Ni lepljiv in se odlično ujema z vašo drugo rutino nege kože. Redno ga kupujem!
Tonik je neverjeten, čudovita polt, sijoč učinek, zelo dober pod ličili, priporočam ga iz vsega srca ❤️❤️❤️
Punce, tekstura tonika je zelo lahka, kot voda, ampak kot da bi bila voda iz nekega jezera, ki napolni kožo. Tako dobro vlaži, da je po njem koža sijoča, negovana, kot po salonskem posegu. Preizkusila sem že veliko tonikov, ampak ta je najboljši. Za ta denar je preprosto bomba.
Ta tonik za obraz je edinstven izdelek. Uporabljam ga po umivanju obraza, kot prvi korak, kot esenco. Kupila sem 30 ml stekleničko. Kljub majhnosti izdelek traja dolgo, saj potrebujete le majhno količino. V prihodnosti bom kupila večjo stekleničko. Kar zadeva učinek na kožo, po samo dveh dneh uporabe nisem opazila nobenih sprememb. Vendar pa je moja koža po nanosu navlažena in ne povzroča nobenega nelagodja; nasprotno, zelo je udobna. Kot vsi korejski izdelki ima tudi ta nekaj dodatnega, kar je koristno za kožo.
Iskreno povedano, nisem opazila nobenih bistvenih pozitivnih učinkov, ga je prav tako mogoče ne bi uporabljala - boljši je le za kožo, ampak kot čistilo, če kdo rabi uporabiti tonik, je verjetno v redu.
Dobila sem brezplačno miniaturo, ampak bo ostala. Preprosto fantastična je; po enem tednu uporabe že vidim rezultate. Najpomembneje pa je, da mi ne izsuši kože in ne povzroča alergij.
Dobila sem ga za darilo, ampak zaenkrat deluje dobro. Hitro se vpije in je popoln pod ličili. Zagotovo bom naročila večjo stekleničko.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože