Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 180
Ima prijeten vonj in se zelo hitro vpije.
Popolna krema za sončenje. Čudovito vlažilna krema za sončenje pusti lep sijaj na koži. Ne pušča belega sledi.
Ta je postala ena mojih najljubših. Preizkusila sem že veliko korejskih krem za sončenje, ampak ta je zaenkrat najboljša! Hitro se vpije in res se, ne pušča lepljivega občutka na obrazu in daje moji koži res lep sijaj.
Zelo dobra krema za sončenje, veliko boljša od oranžne! Je lahka, se hitro vpije, ne pušča lepljivega občutka, a mi obraz nekoliko navlaži. Nanjo se da res lepo nanesti ličila, ne izboči mi kože, kar si zasluži dodatne točke. Priporočam jo, tudi zaradi cene!
Po uporabi na dopustu so se mi po vsem obrazu pojavile akne. Dermatolog mi je rekel, naj namesto tega uporabljam tekoče kreme za sončenje, saj so pregoste in mašijo pore.
Za to ceno je odličen SPF, uporabljam ga predvsem na vratu in mi kožo zmehča in zgladi, ima prijeten vonj, ampak nekaterim se vonj na obrazu morda zdi moteč. Ima nekoliko gostejšo konsistenco, zato bi to kremo raje uporabljala za zimo, če imate mastno/mešano kožo. :)
To je moj najljubši zaščitni faktor ❤️ Preizkusila sem že več izdelkov drugih znamk, ampak k temu se vedno znova vračam. Je zelo lep, hidratanten, vonj mi ustreza. Imam suho kožo in po nanosu tega zaščitnega faktorja se moja koža ves dan počuti navlaženo. Veliko muzike za malo denarja.
Odličen SPF - gostejša, vendar se dobro razmaže in vpije, ne pušča belih sledi, se ne grudi. Ima prijeten vonj. Uporabljam jo predvsem na vratu in dekolteju, saj je gostejša in bolj mastna krema. Je pa tudi zelo ugodna. ;) Redno jo kupujem in jo priporočam.
Zaščitni faktor je nekoliko gostejši ... ko sem ga nanesla, je bila sprva katastrofa (bal sem se, da sem ga nanesla preveč) - bila sem vsa bela. Ampak sem ga potrpežljivo "zabrisala" in se je lepo vpil, brez bele sledi. Pustil mi je čudovit sijoč, nelepljiv zaključek. Odvzemam eno zvezdico, ker se mi osebno zdi krema gostejša in težja, imam zelo mastno kožo in mi ni ustrezala. Ampak za to ceno je bomba! Uporabljam jo bolj za vrat, dekolte in roke.
najboljši zaščitni faktor. Imam mešano, precej mastno kožo in ta zaščitni faktor mi popolnoma ustreza. Ni masten in lepo diši.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože