Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 40
Zaščitni faktor je zelo lahek, se dobro razmaže in ne maši por. Osebno mi je všeč vonj - po grozdju.
Ta zaščitni faktor je odličen za mojo mastno in problematično kožo. Ne se grudi in čudovito diši. Priporočam ga.
Odlična krema za mojo zrelo kožo. Ni mastna, deluje z ličili. Zelo sem zadovoljna.
Čudovit vonj. Pusti hladen občutek, se lepo vpije in pusti kožo matirano.
Zaščitni faktor ima lahko teksturo in se zelo dobro nanaša. Ne pušča belega sledi. Preizkusila sem že več zaščitnih faktorjev znamke Frudia in ta je moj najljubši.
Od tega zaščitnega faktorja sem pričakovala veliko več. Če želite manj sijaja, morate nanesti tanke plasti. Če nanesete preveč naenkrat, se vam koža od začetka sveti, dokler se ne vpije. Vsaj na moji koži, ki je običajno mastna. Vonj je v redu, precej prijeten.
Ta krema mi je res všeč. Je lahka, gladka, se hitro vpije v kožo, ne pušča mastnega občutka in neverjetno diši po grozdju. To je že drugič, da sem jo naročila.
Lahek SPF. Hitro se vpije, ne pušča mastnega filma. Imam mešano kožo in mi ustreza. Odličen izdelek za odlično ceno.
Krema za sončenje na osnovi gela, se dobro vpije v kožo in pusti sijoč učinek, kar mi je všeč. Zelo lahka na koži. Pod ličili se malo drobi, ne pušča belega filtra. Kar me je zelo motilo, je bil vonj, domnevno po grozdju, ampak mene je bolj spominjal na fermentirano sadje :(. Poleg vonja dobra krema za sončenje za ljudi, ki imajo raje sijoč zaključek.
S tem zaščitnim faktorjem sem zelo zadovoljna, hitro se vpije, je lahek, vendar ima vonj, ki ni všeč vsem, iskreno povedano, mi sploh ne moti, saj je prijeten. Moj drugi nakup, odlično razmerje med ceno in kakovostjo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože