Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.







Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 32
Ta Bentonova krema za sončenje je obvezna za to poletje. Zelo lahka in ne bo mastila obraza. Resnično obožujem to kremo za sončenje, ena najboljših, kar sem jih uporabila! ♥️ Privošči si tudi svojo, sestra! 🫶
Obožujem ta izdelek 💕 Ne izsuši moje kože, se hitro vpije in je ne pobeli tako zelo kot večina krem za sončenje. Uporabljam ga že tri leta in ga bom zagotovo spet kupila. Preprosto neverjeten je, toplo ga priporočam, ne bo vam žal. 🥰🥰🥰🥰🥰
Je lahka, hitro se vpije in ne maši por.
Krema za sončenje ima tekočo konsistenco, aromo evkaliptusa, se precej enostavno razmaže po koži. Ampak jaz, lastnica mešane kože, sem po vpijanju čutila malo nelagodje zaradi zategnjenosti kože. Pred kremo za sončenje sem nanesla tonik in negovalno kremo za obraz. Plus pa je, da krema ne daje močnega sijaja na koži, kar je bila zame prioriteta.
Tekstura je lahka, kot losjon, se vpije v nekaj sekundah in ne pušča belih sledi.
Zaenkrat najboljša krema za sončenje za mastno kožo. Zlahka se vpije in brez mastnega sijaja, mat. Druge kreme za sončenje me lahko še vedno opečejo, ampak s to nisem imela nikoli težav.
Zelo udoben SPF – to je že moj 4. kozarec) Ne drsi pod ličili, se dobro prilega koži in se ne moti z drugimi izdelki. Koža je videti negovana in navlažena čez dan. Še posebej mi je všeč, da je lahka, ne preobremeni kože in ne pušča neprijetne lepljivosti ali belega madeža. Idealna možnost za vsak dan – še posebej, če si želite udobja brez občutka "filma" na obrazu.
Še vedno iščem najboljšo kremo za sončenje, po možnosti mat. Žal tudi ta ni zmagala, ampak to je pač "krivda" moje kože. Ne pušča belega sledi, se zlahka vpije in zelo mi je všeč zeliščni vonj.
Najljubši zaščitni faktor za poletje. Pomiri kožo, zmanjša rdečico, se enostavno nanese in ne pušča mastnega sijaja. Krema ima rahlo specifičen zeliščni vonj, ki sčasoma izgine. Priporočam jo vsem 💯.
Res mi je všeč – ima lahko konsistenco, ne pobeli kože in nudi dobro zaščito. Vsekakor eden mojih najljubših zaščitnih faktorjev.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože