Dobra, vendar ne izjemnaPena zelo dobro odstrani ličila in očisti kožo. Je enostavna za uporabo, lepo diši. Moti me, da na koncu pusti nenavaden, izsušen občutek na koži.
Izjemno lahek in vlažilen tonekTa toner je zelo lahek na koži, se hitro vpije in pusti kožo mehko in elastično. Kljub moji mešani koži, nisem imela težav z mašenjem por.
Odlična krema, nakup sem večkrat ponovilaKreme ne kupujem prvič, tolikokrat sem že ponovila nakup, da niti ne vem več koliko sem jih že porabila. Zelo kvalitetno navlaži tudi zelo suho in atopično kožo, ob tem pa ni zelo mastna. CePreberi več
Dobra, vendar ne izjemnaPena zelo dobro odstrani ličila in očisti kožo. Je enostavna za uporabo, lepo diši. Moti me, da na koncu pusti nenavaden, izsušen občutek na koži.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože