Super!Krema je super gladke lahke konsistence, hitro se vpije v kožo in jo naredi gladko in nsvlaženo. Narocila sem jo že 3x in priporočila tudi kolegicam.
Super krema!Gosta krema, ki se zares lepo vpije. Bom kupila ponovno, je tudi odlicno razmerje med kolicino in ceno. Sem kar nekaj casa iskala kremo, ki tako lepo nahrani kozo.
Super!Krema je super gladke lahke konsistence, hitro se vpije v kožo in jo naredi gladko in nsvlaženo. Narocila sem jo že 3x in priporočila tudi kolegicam.
Super krema!Gosta krema, ki se zares lepo vpije. Bom kupila ponovno, je tudi odlicno razmerje med kolicino in ceno. Sem kar nekaj casa iskala kremo, ki tako lepo nahrani kozo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože