Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 1
Konsistenca je ravno pravšnja, ne pregosta ne preredka. Vonj yuzuja je precej izrazit, mene osebno ne moti, a če nimate izkušenj s tem čudnim citrusom, priporočam, da se najprej pozanimate, kako diši, da vam ne bo všeč. Tako kot druge močne dišave ni za vsakogar. Glede same kreme sem zelo zadovoljna, uporabljam jo dvakrat na dan (zjutraj in zvečer), je nežna in prijetno osvežilna.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože