Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Všeč mi je!Moja prva izbira za mastno/kombo kožo!
Čisti in matira do popolnosti in je dovolj nežen, da ne poškoduje kožne bariere.
Trenutno si vzamem odmor od tega, ker moja koža pozimi potrebuje malPreberi več
Kožo pomiraj in ne pušča sledi lepljivosti Na koži ne pusti lepljivosti in kožo lepo pomiri. Uporabljam ga zvečer pred spanjem, včasih tudi zjutraj. Kombiniram ga z Tone Brightening serumom.
Nima nekega specifičnega vonja, kar mi je Preberi več
Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože