Good quality Odlicno. Olje je zelo prijetno na koži, dobro odstranjuje umazanijo in make up. Zelo mi je všeč vonj, diši po ingverju. Sicer pa bolj priporočam tistim, ki imajo suho kožo.
Good quality Odlicno. Olje je zelo prijetno na koži, dobro odstranjuje umazanijo in make up. Zelo mi je všeč vonj, diši po ingverju. Sicer pa bolj priporočam tistim, ki imajo suho kožo.