Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 27
Krema je lahka, se dobro vpije, ima prijeten blag vonj in je bolj gelaste konsistence. V primerjavi z drugimi kremami, ki sem jih imela, je manj hidratantna, zato jo nanesem zjutraj, zvečer pa nekaj bolj hidratantnega za zaščito kože. Za poletje je v redu, vendar po mojem mnenju ni za zelo suho kožo. Kupila bi jo znova.
V redu, elegantna oblika s temi kapsulami v notranjosti, ampak je malo vodena in ne bi rekla, da je dobro vlažila ali pomirjala mojo kožo. Zelo povprečno.
Fantastična krema, popolna tekstura ...
Uporabljam ga ponoči. Če ga dobro vtrite, je primeren tudi za mastno kožo. Čudovito diši. Zagotovo ga bom porabila do konca, vendar ga ne bom več naročila, ne vidim nobenega čudeža.
Zelo sem zadovoljen/a, zagotovo bom naročil/a še več
Eno takšno sem že imela, vendar je bila vlažilna. Tokrat sem izbrala anti-aging kremo. Krema je zelo prijetna, enostavna za nanos in vpijanje. Dodaten bonus je, da lepo izgleda.
Večkrat sem ga že kupila ponovno, obožujem ga. Dobro vlaži in ima prijeten vonj.
To oceno dodajam šele po uporabi. Imam mešan tip kože, T-cono pa precej mastno. Med uporabo te kreme je moja koža navlažena in mehkejša, gube na čelu so veliko manjše, na predelu oči in ustnic pa niso več vidne s prostim očesom. To kremo bom zagotovo še naprej naročala ❤️
Prijetna tekstura in občutiš, kako pomirja in neguje kožo. Uporabljam jo kot nočno kremo in osebno pusti tako lepljiv vtis na koži. Poleg tega je moja T-cona zjutraj po uporabi precej mastna. Drugače pa je odlična.
Krema lepo diši in je zelo prijetna na obrazu, uporabljam jo že nekaj časa in mislim, da bo zdržala res dolgo, nanesti je treba le res majhno količino in to je to!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože