Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Odlična krema, nakup sem večkrat ponovilaKreme ne kupujem prvič, tolikokrat sem že ponovila nakup, da niti ne vem več koliko sem jih že porabila. Zelo kvalitetno navlaži tudi zelo suho in atopično kožo, ob tem pa ni zelo mastna. CePreberi več
Vredu krema, ampak slabo pakiranjeKremo je izredno lahka in prijetna za uporabo, je pa embalaža zelo slabe kvalitete! Lonček mi je po nekaj tednih začel razpadati… Nato so mi šli koščki plastike v kremo in sem vse skupaj samPreberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože