Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 1
To kremo sem preizkusila prvič in se bom zagotovo še vrnila k njej. Ima gostejšo konsistenco, vendar se na koži ne zdi težka ali pušča neprijetnega občutka maske. Vpija se nekoliko dlje, rezultat pa je prijetno navlažena in nahranjena koža. Cenim, da deluje tudi pod ličili, ne da bi to vplivalo na njen videz ali obstojnost. Velik plus je tudi njena sestava, ki je nežna in nikakor ne draži moje občutljive kože. Po mojih izkušnjah bo bolj primerna za normalno do suho kožo kot za mastno.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože